Hallo, ik ben Karen! Ik word binnenkort 42 jaar en wie mij kent, weet dat mijn verantwoordelijkheidsgevoel een rode draad is in alles wat ik doe. Als ik ergens voor ga, wil ik het ook écht goed doen. Dat geldt niet alleen in mijn werk, maar eigenlijk in alles wat ik aanpak.
Die ingesteldheid sluit mooi aan bij wat mij motiveert in mijn job: de veelzijdigheid. Werken met verschillende collega’s en cliënten, samen leren en groeien, en elkaar versterken in samenwerkingen: daar haal ik elke dag opnieuw energie uit.
Tegelijk blijf ik ook leren over mezelf. Zo bewonder ik mensen die rustig blijven in stressvolle situaties. Zelf durf ik soms wat snel in paniek te schieten. Gelukkig helpt samenwerken met anderen mij om daarin te groeien.
Naast het werk geniet ik van ontspanning met een vleugje romantiek. Notting Hill is mijn favoriete film, net omdat humor, kwetsbaarheid en jezelf durven zijn er zo mooi samenkomen. Dat zijn thema’s waarin ik me sterk herken.
Wie mij beter kent, weet ook dat ik een grote fan ben van karaoke. Zet mij op een podium en ik zing onmiddellijk mee. Vooral Nederlandstalige nummers, want bij Engelse liedjes zing ik steevast verkeerde teksten, meestal tot groot plezier van het publiek.
Ook kleine gewoontes zeggen vaak veel. Op mijn nachtkastje ligt geen gsm (bewust gsm-vrij slapen), maar wel een oldschool wekkerradio en een fles water. Word ik ’s nachts wakker van de dorst, dan neem ik een slok en slaap ik meteen weer verder.
Mijn loopbaan begon met mijn eerste echte “volwassen-mensen-job” in het callcenter van Telenet. Al snel merkte ik dat ik daar niet helemaal op mijn plaats zat. Ik was te empathisch, de gesprekken duurden te lang en de resultaten bleven achter. Het was een leerrijke ervaring die mij duidelijk maakte hoe belangrijk het is om een job te hebben die écht bij je past.
Als ik mezelf met een dier vergelijk, kies ik bewust voor mijn scouts-totem: het sneeuwhoen. Doorzettingsvermogen, waakzaamheid, zorg dragen voor de groep en een sterke loyaliteit. Waarden die perfect aansluiten bij wie ik ben, zowel professioneel als persoonlijk.
En tot slot: eten. Daar kan je mij altijd blij mee maken. Van een goed stuk mals vlees, bleu gebakken, tot een pastagerecht of de klassieke Vlaamse keuken. Ik eet eigenlijk alles, soms zelfs net iets te veel.